გიორგი ვაშაძე - „ქოცებო“, რაც არ უნდა ადიდოთ ტრამპი ფარისევლურად,  ცივილიზებული მსოფლიოს კარი თქვენთვის მაინც დაკეტილი იქნება! - საქართველო აუცილებლად გახდება ევროკავშირის წევრი
„ქოცებო“, ტყუილად „ეტენებით“ტრამპს - ვინც არჩევნები გააუქმა და საკუთარ მოქალაქეებზე ძალადობს, იმისთვის თავისუფალ სამყაროში კარი დახურულია! - ამის შესახებ „სტრატეგია აღმაშენებლის“ ლიდერი, გიორგი ვაშაძე „ფეისბუქზე“ წერს.
მისი თქმით, „ქართულმა ოცნებამ“ უმჯობესია მოუსმინოს ქართველ ხალხს.
„ქოცებო“, ტყუილად „ეტენებით“ტრამპს - ვინც არჩევნები გააუქმა და საკუთარ მოქალაქეებზე ძალადობს, იმისთვის თავისუფალ სამყაროში კარი დახურულია! სჯობს მოუსმინოთ ქართველ ხალხს და დროზე დანიშნოთ არჩევნები, რაც არ უნდა აქოთ და ადიდოთ ტრამპი ფარისევლურად თქვენთვის ცივილიზებული მსოფლიოს კარი მაინც დაკეტილი იქნება! საქართველო აუცილებლად გახდება ევროკავშირის ღირებული წევრი და ქართველი ხალხიც აუცილებლად გაიმარჯვებს!“ - წერს გიორგი ვაშაძე.