ყაზბეგში „ვინჩეროს“ ახალი ფილიალი გაიხსნა
ღვინისა და ალკოჰოლური სასმელების ახალი მაღაზია ქსელი „ვინჩერო“ გაფართოებას განაგრძობს. რიგით მეოთხე მაღაზია უკვე ყაზბეგში გაიხსნა. ქსელი KTW ჯგუფის მიერაა შექმნილი და მიზნად ისახავს მაღალი ხარისხის ღვინისა და ალკოჰოლური სასმელების კიდევ უფრო ხელმისაწვდომობას რეგიონში.
ახალი ფილიალი მომხმარებლებს ცისტერნიდან ჩამოსასხმელ ღვინოს სთავაზობს, რომელიც ტრადიციული მეთოდითაა დაყენებული და ყურძნის თავდაპირველ არომატსა და გემოს სრულად ინარჩუნებს:
* ალაზნის ველი - წითელი, ნახევრად ტკბილი (ALC. 11.5%)* რქაწითელი ქვევრის - თეთრი, მშრალი (ALC. 12%)* საფერავი - წითელი, მშრალი (ALC. 12%)* რქაწითელი ევროპული - თეთრი, მშრალი (ALC. 12%)
მაღაზიაში წარმოდგენილია KTW ჯგუფის ისეთი ცნობილი ბრენდები, როგორიცაა „შატო ასკანა“, „გურამიშვილის მარანი“, „შატო მანავი“, „ძველი კახეთი“ და სხვა. ასევე, შეიძენთ „ნენა“-ს სავაჭრო ნიშნით წარმოებულ პროდუქციას, რომელიც კომპოტის, მურაბის, ჯემის, თაფლისა და საწებლის ნაირსახეობებს აერთიანებს.
„ვინჩეროში“ მოქმედებს ლოიალური საფასო პოლიტიკა, მუდმივად აქტიურია ფასდაკლებები და სპეციალური შეთავაზებები. მიმდინარე სიახლეების სანახავად, მომხმარებლებმა თვალი უნდა ადევნონ გვერდებს სოციალურ პლატფორმებზე.
„ვინჩეროს“ მიზანია, გახდეს არა მხოლოდ სავაჭრო სივრცე, არამედ ადგილი, სადაც სტუმრები გაეცნობიან მეღვინეობის ტრადიციებსა და კულტურას.
მაღაზიის მისამართია: სტეფანწმინდა, ყაზბეგიT: 591 40 12 91
ალკოჰოლის დიდი რაოდენობით მიღება ვნებს ჯანმრთელობას.