„თბილისი ენერჯის“ ინფორმაციით, ქსელის სარეკონსტრუქციო სამუშაოების გამო, 6100 აბონენტს გაზის მოწოდება დროებით შეუწყდება
კომპანია „თბილისი ენერჯის“ ინფორმაციით, ქსელის სარეკონსტრუქციო სამუშაოების გამო, 6100 აბონენტს გაზის მოწოდება დროებით შეუწყდება.
„გაცნობებთ, რომ გაზმომარაგების ქსელის რეკონსტრუქციის გამო, 5 სექტემბრის 11:00 სთ-დან 17:00 სთ-მდე გაზის მიწოდება შეუწყდება ვარკეთილის III მასივი, ნაკვ. 20 (025)-ში მდებარე შპს ,,ვარკეთილი დეველოფმენთი”-ს, ვარკეთილის ზემო პლატოს II მ/რ-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპ. 21, 22, 22გ, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, ვარკეთილის ზემო პლატო, კორპ. 33ა (33ბ), ნაკვ. 05/064-ში მდებარე შპს ,,დავიდე”-ს, ვარკეთილის ზემო პლატო, კორპ. 20-ის მიმდებარედ (იგივე ირინა შტენბერგის ქ. 20ა) მდებარე შპს ,,მ.დ.კ+”-ის, გახოკიძის ქ. 1, 2, 6, 8, 10, 12, 79, თვალჭრელიძის ქ. 7, სამგორის მე-2 ქ. 2-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსების, თრიალეთის ქ. 27 (ვარკეთილის ზ/პლატოს კორპ. 47-ის მიმდ. შპს ,,არე”-ს კორპუსი), ვარკეთილის ზ/პლატო – თრიალეთის ქუჩის მიმდებარედ შპს “გიო კაპიტალის”, ვარკეთილის ზ/პლატოს კორპ. 51-ის მიმდ. (იგივე – ზაზა ფანასკერტელ-ციციშვილის ქ. 7) - შპს “დავიდე”-ს საცხოვრებელი კორპუსის, ვარკეთილის III მასივში – ყოფ. #73 (ვარკეთილის ნაკვ. 006/037) ბაგა-ბაღის შენობაში ჩასახლებულ მოსახლეობას, ვარკეთილის ზემო პლატოზე მდებარე საცხოვრებელი კორპ. ,,ა”, ,,ბ”, კორპ. 9, 10, 10ა, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 49, 50, 66, აეროდრომის 14ქუჩის, ბერიაშვილის ქ. 6, მაისურაძის ქ. 11-ში (საქართველოს ერთიანობისათვის მებრძოლთა ქ. 55) მდებარე საცხოვრებელი კორპუსების, კალოუბნის ქ. 18, 20-1-სა და აგრეთვე თრიალეთის, გახოკიძის, თვალჭრელიძის, სამგორის მე-II ქუჩის, ვარკეთილის მეურნეობა – მშვიდობის ქ. 1-ში მდებარე დევნილებით ჩასახლებული საცხოვრებელი კორპუსის, ჭავჭავაძის, რუსთაველის, რაჭის, იმერეთის, სამგორის, მეგობრობის, წერეთელის, ვაჟა-ფშაველას, გუდამაყრის, სოფ. დიდი ლილოს მიმდებარედ მცხოვრებ კერძო სექტორის მოსახლეობის ნაწილს, მიმდებარედ მცირე და მსხვილ კომერციულ ობიექტებს: საჯარო სკოლა # 152-ს, ბაგა-ბაღი # 115-ს, # 164-ს, აეროდრომის 13ქ. 10-ში – შპს “პენსილვანიის (აშშ) საგუშაგო კოშკის ბიბლიისა და ტრაქტატების საზოგადოების ფილიალს საქართველოში”, ხომლელის ქ. 5-ის მიმდ – შპს ,,ფიფქს”, აბაშვილის ქუჩაზე – ფ/პ ჯემალ ხიდიშელს, ვარკეთილის ზ/პლ, კორპ. 23-ის მიმდ – შპს “მომავლის სახლს”, ფ/პ ნინო სამხარაძეს, შპს “ჯორჯიან ფეიფერ კომპანი”-ს, შპს “დიზელი და ჰიდრავლიკა”-ს, შპს ,,ს მოტორსს”, მაისურაძის ქ. 1-ში – შპს “თბილისი ენერჯი”-ს, მაისურაძის ქ. 5-ში – საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს ეკონომიკურ დეპარტამენტს”, ალირეზა ამირ ჰასსანხანის, შპს ,,ინოვაციურ ხედვა”-ს, აბაშვილის ქ. 20-ის მიმდებარედ – ეკლესიას (გიორგი მაისურაძე), აბაშვილის ქ. 11-ში – შპს ,,პლატო”-ს“-ნათქვამია ინფირმაციაში.
კომპანიის ცნობით, გაზმომარაგების აღდგენა დაიწყება იმავე დღეს, 5 სექტემბრის 17:00 საათიდან და დასრულდება 22:00 საათისთვის.
„თბილისი ენერჯი“ ბოდიშს გიხდით აბონენტებს შექმნილი დისკომფორტის გამო. გთხოვთ, იყოთ ყურადღებით და არ დატოვოთ გაზის ონკანები ღია მდგომარეობაში“, - აცხადებენ კომპანიაში.