18 დეკემბრიდან სრულ საახალწლო კოლექციაზე „ბიბლუსის“ ახალი შეთავაზება იწყება: 40% ფასდაკლება + 30% ქეშბექი თიბისის ბარათით გადახდისას
„ბიბლუსის“ ქსელში 18 დეკემბრიდან ახალი შეთავაზება იწყება: 40% ფასდაკლება + 30% ქეშბექი თიბისის ბარათით გადახდისას სრულ საახალწლო კოლექციაზე. გარდა ამისა, ახალი თიბისი ბარათით გადახდისას ქეშბექის ოდენობა 50%-მდე იზრდება. პირობა ვრცელდება 22 დეკემბრის ჩათვლით. საყურადღებოა, რომ „ბიბლუსი ჯგუფის“ ბრენდები „პეპელა“ და „XS სათამაშოები“ მომხმარებლებს ასევე სთავაზობენ ქეშბექ კამპანიას. შესაბამისად, მომხმარებელი შეძლებს ყველა ბრენდის ჭრილში ჯამურად, მაქსიმუმ 500 ლარის ოდენობის ქეშბექის დაბრუნებას.
საახალწლო აქსესუარების მწარმოებელი მსოფლიო მასშტაბის ბრენდების პროდუქცია შეთავაზების ფარგლებში, 40%-იანი ფასდაკლებით იქნება წარმოდგენილი. „ბიბლუსის“ ქსელში მომხმარებელი იხილავს მრავალფეროვან ასორტიმენტს: ნაძვის ხეები, სათამაშოები, დეკორაციები, კერამიკული ნაკეთობები და სხვა.
შეგახსენებთ, რომ „ბიბლუსი ჯგუფი“ მთელი წლის განმავლობაში ემზადებოდა საახალწლო ფესტივალისთვის, რომელზეც წარმოდგენილი უნდა ყოფილიყო 2025 წლისთვის ტრენდული რეტრო სტილის აქსესუარები, ის ასორტიმენტი, რომელზეც ტრადიციულად დიდი მოთხოვნა არის მომხმარებლების მხრიდან, თუმცა ფესტივალი დღეისათვის არსებული სიტუაციის გამო გაუქმდა. ამიტომ კომპანიის გადაწყვეტილებით, დაგეგმილი შეთავაზება „ბიბლუსის“ ქსელში გავრცელდება, ხოლო რამდენიმე ფილიალში სრული საახალწლო კოლექციის დათვალიერება იქნება შესაძლებელი.
სრული საახალწლო კოლექციები წარმოდგენილია შემდეგ ფილიალებში:
თბილისი:
• ა. მიშველაძის ქ. 4 (ვაკის პარკი, სამუშაო დრო: 10:00-23:00 სთ.)
• ი. ჭავჭავაძის გამზ. 2 (სამუშაო დრო: 09:30-23:00 სთ.)
• ს. კანდელაკის ქ. 7 (სამუშაო დრო: 09:30-22:00 სთ.)
• ვაჟა-ფშაველას გამზ. 70 (სითი მოლი, სამუშაო დრო: 10:00-22:00 სთ.)
• აღმაშენებლის გამზ. მე-16 კმ. (თბილისი მოლი, სამუშაო დრო: 10:00-22:00 სთ.)
• შოთა რუსთაველის გამზ. 2/4 (გალერია თბილისი, სამუშაო დრო: 10:00-22:00 სთ.)
ქუთაისი:
• შოთა რუსთაველის ქ. 4 (სამუშაო დრო: 10:00-22:00 სთ.)
ბათუმი
• მ. აბაშიძის გამზ. და ვაჟა- ფშაველას ქ. კვეთა 52/16 (სამუშაო დრო: 10:00-22:00 სთ.)
• შ. ხიმშიაშვილის 29 (ბათუმი გრანდმოლი, სამუშაო დრო: 10:00-22:00 სთ.)
სააქციო შეთავაზება არ ვრცელდება ბიბლუსის აუთლეტ (ჰუალინგ პლაზა, მახათას მთაზე, ჯ. ლეჟავას ქ. 22) და იოსებიძის (თ. იოსებიძის ქ. 49) ფილიალებში.