21-22 თებერვალს საქართველოში უნალექო ამინდი იქნება, 23 თებერვალს კი გაწვიმდება
თაზო დათუნაშვილი - მხოლოდ იანვარში 56 მილიონი დოლარის ნავთობია გატანილი - ან ეს არის იმპორტირებული ნავთობი, რომელსაც სახელი ეცვლება და ექსპორტზე გადის, ან შემოდის რუსული ნედლი ნავთობი და ყულევის ტერმინალში გადამუშავდება
„საქართველოს ბანკის“ საგანმანათლებლო პროექტები მოსწავლეებისთვის
ლევან ხაბეიშვილი - რომელ პარტიასაც წარმოვადგენ, მათ ვეტყვი: არასდროს ვიყოთ ვინმეს ხელშემშლელები, სადაც ერთიანობა იქნება, იქ ვიყოთ - გთხოვთ, ვინც ამბობს, რომ ერთიანობა არ უნდა, თავი დავანებოთ, მათგან ზოგი ჩვენს საქმეს აკეთებს
სააპელაციო სასამართლომ ძალაში დატოვა თბილისის საქალაქო სასამართლოს განაჩენი და გიორგი ჩიკვაიძე და ირაკლი პაპიაშვილი დამნაშავედ ცნო
ზურაბ ტუკვაძე - შესყიდვა საიდუმლო უნდა ყოფილიყო და ვასილ მხეიძეს შესყიდვის სრული ღირებულების 10% თავდაცვის მინისტრთან, ჯუანშერ ბურჭულაძესთან უნდა წაეღო
პოლონეთი ნაღმების გამოყენების აკრძალვის შესახებ საერთაშორისო ხელშეკრულებას ტოვებს
ჯუანშერ ბურჭულაძე - ეს იყო ჩემი ცოლის ძმის ქმედების გამო გამოწვეული, თუ სამინისტროში რაღაც არასწორი გავაკეთეთ - მორალურ პასუხისმგებლობას და ფინანსურიც თუ იქნება, გავიზიარებ
ფალსიფიცირებული თევზის კონსერვის დამზადება-გასაღებისთვის დაკავებული პირი, სავარაუდოდ, „კულას“ დამფუძნებელი ივანე გოგლიძეა
ვოლოდიმირ ზელენსკი - მზად ვართ რეალური კომპრომისებისთვის, მაგრამ არა კომპრომისებისთვის ჩვენი დამოუკიდებლობისა და სუვერენიტეტის ხარჯზე
დავით მათიკაშვილი - „ლელომ“ გაზომოს საკუთარი რეიტინგები და შეიძლება, პოლიტიკურ სპექტრში ყოფნაზეც უარი თქვან, რადგან არანაირი მხარდაჭერა არ აქვთ - ერთად იქნებიან თუ ცალ-ცალკე, ნულს რომ ნული დავუმატოთ, არის ნული
განათლების სამინისტრომ და საპარლამენტო კომიტეტმა არ გაიზიარა მშობელთა მოთხოვნა, 2026-2027 სასწავლო წლისთვის, გამონაკლისის სახით, პირველ კლასში იმ ბავშვების ჩარიცხვის უფლებაზე, რომელთაც 6 წელი 16 სექტემბრიდან 31 დეკემბრის ჩათვლით უსრულდებათ
კახა კალაძე გურამ როგავას მიერ „ფორმულას“ დატოვებაზე - ჩვენ ხომ ვიცით, ეს ყველაფერი საიდან იმართება, ვინ აფინანსებს და რა ინტერესებს ემსახურებიან ეს ადამიანები? საზოგადოებამ კარგად გააანალიზა, რა პროცესები მიდის