„საქართველოს ბანკი“ ახალ YouTube პროექტ „ფორმაში“-ს იწყებს
პარლამენტში 18 თებერვალს ინტერპელაციის წესით, ირაკლი კობახიძესა და რეგიონული განვითარების მინისტრს, კახაბერ გულედანს მოუსმენენ
17.02.2026 / 23:30
ვოლოდიმირ ზელენსკი - უკრაინა მზად არის, თავი შეიკავოს დარტყმებისგან - კითხვა მხოლოდ რუსებთანაა: მათ რა უნდათ?
17.02.2026 / 23:29
სოხუმის უნივერსიტეტის პროფესორი - დღეს განათლების მინისტრის მოადგილესთან შეხვედრაზე საუბარი იყო პროგრამებზე, შენ რატომ მიგეგმავ რა უნდა დარჩეს? - ერთხელ გვიღალატეს, მტერს ჩაგვაბარეს, მაგრამ მეორეჯერ არ იქნება, არავინ დათმობს
17.02.2026 / 22:17
თაზო დათუნაშვილი - დავითაშვილი სუს-ში იჯდა დაკითხვაზე ექვსი საათი და „ჩვენ განვიხილეთო“, თითქოს ბიზნესლანჩზე იყო ინვესტორებთან, რა განიხილე, შე უბედურო? – „ქართულ ოცნებას“ წიწილებიც გამოელევა, მერე სად წავა?
17.02.2026 / 22:07
გიორგი შარაშიძე - დავითაშვილის გამოკითხვა ერთი ვერსიით, პოლიტიკური ანგარიშსწორების ხაზის გაგრძელებაა - ყაველაშვილის გამოსვლა კი ჩვენთვის არ იყო საინტერესო, თუმცა უნდა აღინიშნოს, რომ ტექსტის წაკითხვის უნარები გაუმჯობესებული აქვს
17.02.2026 / 21:45
სუს-ი - დავითაშვილი ანტიკორუფციულ სააგენტოში იყო გამოკითხვაზე კონკრეტულ სისხლის სამართლის საქმეზე და არა შეხვედრაზე, აქ საკითხები რომ განეხილა
17.02.2026 / 20:56
„საქართველოს ალიანსი უსაფრთხო გზებისთვის“ - 2025 წელს საქართველოში საგზაო შემთხვევათა რაოდენობა 2024 წელთან შედარებით გაიზარდა 1.8%-ით, გარდაცვლილთა რაოდენობა 5.6%-ით, ხოლო დაშავებულთა 8%-ით - 0–6 წლის ასაკობრივ ჯგუფში დაიღუპა 7 ბავშვი, დაშავდა 233
17.02.2026 / 20:55
ლევან დავითაშვილი - საქართველო აქტიურ როლს ასრულებს ევროპის გაზით მომარაგების საკითხში - იყო კითხვები, ჩვენი აქტიური მონაწილეობა, მომარაგების კუთხით, რამდენად შეიძლება ქმნიდეს რისკებს, ან არ ქმნიდეს