ირაკლი ქადაგიშვილი - საია-ს სარჩელში უკვე ქიმიური იარაღი და „კამიტი“ ამოაგდეს - აქამდე ხომ გვიმტკიცებდნენ, რომ ქიმიური იარაღი და „კამიტი“ იყო გამოყენებული
გელა გელაძე - წელს ჩვენ 4 ათასამდე არალეგალის გაძევებას ვგეგმავთ
ალუდა ღუდუშაური სოფო ხორგუანს - „არც იქანა მიგიღეს, არც აქანა“ - ამიტომ ხართ ასე გაჭედილები
საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი სტუდენტ ალექსანდრე აბრამიშვილს თავისუფალი სტილით ჭიდაობაში საქართველოს ჩემპიონობას ულოცავს
უკრაინის დელეგაცია ჟენევაში ჩავიდა, სადაც  უკრაინას, აშშ-სა და რუსეთს შორის მოლაპარაკებების მორიგი რაუნდი გაიმართება
პეტრ პაველი - რუსეთის პოზიციის გამო მოკლევადიან პერსპექტივაში უკრაინაში ომის დასრულება ნაკლებად სავარაუდოა - მოსკოვზე ზეწოლის შენარჩუნება მნიშვნელოვანია
მაკა ბოჭორიშვილი - ხშირად ვხედავთ, როგორ ხდება ბრიუსელის მხრიდან ევროინტეგრაციის პროცესის პოლიტიკურ ინსტრუმენტად გამოყენება - მოხარული ვართ, რომ სლოვაკეთი მხარს უჭერს საქართველოს ევროკავშირში ინტეგრაციის გულწრფელ სურვილს
სლოვაკეთის საგარეო საქმეთა მინისტრი - გავხსენით საკითხი, საქართველო იყოს ეუთო-ს თავმჯდომარე ქვეყანა - ასევე, ვეწინააღმდეგები ყულევის პორტის სანქციების ჩამონათვალში შეტანას
ბაჩო ახალაია - გახსენით პროცესი! ჯანდაბას, ახალაია ბევრს არ უყვარს ამ ქვეყანაში, დაინახონ რა ხდება - მოიტანონ ერთი მტკიცებულება და ხელები ამიწევია!
შს მინისტრი - არათუ გამოყენებული, არამედ შინაგან საქმეთა სამინისტროს ე.წ. კამიტი არასდროს შეუძენია - მთავარი იარაღი არის სიმართლე! გაქრა, ეს ცილისწამება ვერ შედგა!
პოლიტიკური აქტივობისთვის პირველ ჯერზე დაჯარიმებულ მეწარმე იურიდიულ პირს, პოლიტიკური აქტივობის განმეორების შემთხვევაში სისხლის სამართლებრივი პასუხისმგებლობა დაეკისრება
„სისხლის სამართლის კოდექსს“ ახალი მუხლი ემატება სახელწოდებით: „ექსტრემიზმი კონსტიტუციური წყობილების წინააღმდეგ“ - აღნიშნული ქმედება გამოიწვევს ჯარიმას, საზოგადოებისთვის სასარგებლო შრომას 600 საათამდე ან პატიმრობას 3 წლამდე ვადით
მიხაილ გალუზინი - მზად ვართ, რუსეთ-საქართველოს კავშირების გასაღრმავებლად - ღირს, საქართველოს ხელისუფლება დაუფიქრდეს, რამდენად დიდი შედეგების მიღწევა იქნებოდა შესაძლებელი რუსეთთან დიპლომატიური ურთიერთობებით
აღმოსავლეთ ევროპის უნივერსიტეტის (EEU) საგანმანათლებლო პროგრამებს აკრედიტაციის, სერტიფიცირებისა და ხარისხის უზრუნველყოფის ევროპულმა სააგენტომ საერთაშორისო აკრედიტაცია მიანიჭა