პოლონეთი ნაღმების გამოყენების აკრძალვის შესახებ საერთაშორისო ხელშეკრულებას ტოვებს
ჯუანშერ ბურჭულაძე - ეს იყო ჩემი ცოლის ძმის ქმედების გამო გამოწვეული, თუ სამინისტროში რაღაც არასწორი გავაკეთეთ - მორალურ პასუხისმგებლობას და ფინანსურიც თუ იქნება, გავიზიარებ
20.02.2026 / 16:32
ფალსიფიცირებული თევზის კონსერვის დამზადება-გასაღებისთვის დაკავებული პირი, სავარაუდოდ, „კულას“ დამფუძნებელი ივანე გოგლიძეა
20.02.2026 / 16:27
ვოლოდიმირ ზელენსკი - მზად ვართ რეალური კომპრომისებისთვის, მაგრამ არა კომპრომისებისთვის ჩვენი დამოუკიდებლობისა და სუვერენიტეტის ხარჯზე
20.02.2026 / 16:10
დავით მათიკაშვილი - „ლელომ“ გაზომოს საკუთარი რეიტინგები და შეიძლება, პოლიტიკურ სპექტრში ყოფნაზეც უარი თქვან, რადგან არანაირი მხარდაჭერა არ აქვთ - ერთად იქნებიან თუ ცალ-ცალკე, ნულს რომ ნული დავუმატოთ, არის ნული
20.02.2026 / 15:31
განათლების სამინისტრომ და საპარლამენტო კომიტეტმა არ გაიზიარა მშობელთა მოთხოვნა, 2026-2027 სასწავლო წლისთვის, გამონაკლისის სახით, პირველ კლასში იმ ბავშვების ჩარიცხვის უფლებაზე, რომელთაც 6 წელი 16 სექტემბრიდან 31 დეკემბრის ჩათვლით უსრულდებათ