სლოვაკეთმა ნავთობის ინდუსტრიაში საგანგებო მდგომარეობა გამოაცხადა
ირაკლი ქადაგიშვილი - ყულევი არის საქართველოს ტერიტორიაზე მდებარე ნავთობტერმინალი, რომელიც არის აზერბაიჯანის, „სოკარის“ საკუთრება - ევროკავშირი ჩამოყალიბდეს, რასთან აქვს საქმე - აზერბაიჯანულ ტერმინალს აყადაღებს თუ რას?
18.02.2026 / 17:05
ლევან ცუცქირიძე - მკაცრ სახეს აჩვენებენ და კანონს კანონზე იღებენ, რათა ვინმე შეაშინონ, მაგრამ სუსტები არიან, „ოცნებამ“ იცის, რომ ნებისმიერ კონკურენტულ არჩევნებს წააგებს - „თავისუფლების მოედანი“ იქნება ერთ-ერთი მებრძოლი ლიდერი საარჩევნო რბოლაში
18.02.2026 / 22:28
გია ხუხაშვილი - მაფიოზური ომების არენად იქცა ქვეყანა, დენთის სუნი ტრიალებს, არ არსებობს სამართალი - ბაჩიაშვილის გათავისუფლებაც ერთი ახალგაზრდა კაცის გატეხის სევდიანი ისტორიაა, ღარიბაშვილს და ლილუაშვილსაც იმავეს ეუბნებიან: გადაიხადე, წადი სახლში
18.02.2026 / 22:23
პარლამენტმა მეორე მოსმენით მხარი დაუჭირა გრანტის მიღებასთან, პოლიტიკურ საქმიანობასთან და აქტივობასთან დაკავშირებულ პაკეტს - მეორე მოსმენით მიიღეს ცვლილებებიც, რითაც კანონს ემატება მუხლი: “ექსტრემიზმი კონსტიტუციური წყობილების წინააღმდეგ“
18.02.2026 / 20:59
ბესიკ დონაძე - ბაჩიაშვილმა ფული მიუტანა ბიძინა ივანიშვილს, ეტყობა დაბადების დღის საჩუქარი იყო, მან საკუთარი თავი იყიდა - როცა უსაფრთხოდ იქნება, აუცილებლად უნდა ილაპარაკოს