ალდაგის შეთავაზება ელექტრო ავტომობილების მომხმარებლებს
„ბიბლუსის“ ლიტერატურული კონკურსის - „რომეო და ჯულიეტა 20 წლის შემდეგ“ გამარჯვებულები გამოვლინდნენ
გია ვოლსკი სუს-ში ლევან დავითაშვილის გამოკითხვაზე - ნებისმიერ საკითხთან დაკავშირებით შეიძლება, ყოფილი მინისტრი ან რომელიმე სტრუქტურის მუშაკი იქნეს დაბარებული, ეს არ ნიშნავს, რომ მის მიმართ ეჭვი ან ბრალდების წინაპირობა არსებობს
აიათოლა ალი ხამენეი - აშშ-ის პრეზიდენტი ამბობს, რომ მათ ყველაზე ძლიერი სამხედრო ძალა ჰყავთ, თუმცა მასაც შეიძლება ისეთი დარტყმა მიაყენო, რომ ვეღარ აღდგეს - ავიამზიდიც საშიშია, მაგრამ უფრო საშიშია იარაღი, რომელსაც მისი ზღვის ფსკერზე გაგზავნა შეუძლია
GIPA პერსონალურ მონაცემთა დაცვის პირველ პროფესიულ სასერტიფიკატო პროგრამას იწყებს
არჩილ ჩოფიკაშვილი - მოვუწოდებთ შესაბამის თანამდებობის პირებს, ადეკვატური კვალიფიკაციით გაგრძელდეს ალეკო ელისაშვილის საქმეზე გამოძიება და შეწყდეს ოპოზიციონერი ლიდერის დემონიზაციის კამპანია
მესტიაში, საცხოვრებელ სახლში ხანძარია
დიმიტრი ხუნდაძე - ოპოზიციისაგან მუდმივად გვესმოდა, რომ „დიახ, ომი გვინდა“, ბოლოს მივედით იქამდე, რომ საქართველომ შეინარჩუნა მშვიდობა, მაგრამ თურმე ევროპა რუსეთთან ერთად აპირებს უსაფრთხოების არქიტექტურის შექმნას
პარლამენტში 18 თებერვალს ინტერპელაციის წესით, ირაკლი კობახიძესა და რეგიონული განვითარების მინისტრს,  კახაბერ გულედანს მოუსმენენ
ვოლოდიმირ ზელენსკი - უკრაინა მზად არის, თავი შეიკავოს დარტყმებისგან - კითხვა მხოლოდ რუსებთანაა: მათ რა უნდათ?
სოხუმის უნივერსიტეტის პროფესორი - დღეს განათლების მინისტრის მოადგილესთან შეხვედრაზე საუბარი იყო პროგრამებზე, შენ რატომ მიგეგმავ რა უნდა დარჩეს? - ერთხელ გვიღალატეს, მტერს ჩაგვაბარეს, მაგრამ მეორეჯერ არ იქნება, არავინ დათმობს
თაზო დათუნაშვილი - დავითაშვილი სუს-ში იჯდა დაკითხვაზე ექვსი საათი და „ჩვენ განვიხილეთო“, თითქოს ბიზნესლანჩზე იყო ინვესტორებთან, რა განიხილე, შე უბედურო? – „ქართულ ოცნებას“ წიწილებიც გამოელევა, მერე სად წავა?
გიორგი შარაშიძე - დავითაშვილის გამოკითხვა ერთი ვერსიით, პოლიტიკური ანგარიშსწორების ხაზის გაგრძელებაა - ყაველაშვილის გამოსვლა კი ჩვენთვის არ იყო საინტერესო, თუმცა უნდა აღინიშნოს, რომ ტექსტის წაკითხვის უნარები გაუმჯობესებული აქვს
სუს-ი - დავითაშვილი ანტიკორუფციულ სააგენტოში იყო გამოკითხვაზე  კონკრეტულ სისხლის სამართლის საქმეზე და არა შეხვედრაზე, აქ საკითხები რომ განეხილა
„საქართველოს ალიანსი უსაფრთხო გზებისთვის“  - 2025 წელს საქართველოში საგზაო შემთხვევათა რაოდენობა 2024 წელთან შედარებით გაიზარდა 1.8%-ით, გარდაცვლილთა რაოდენობა 5.6%-ით, ხოლო დაშავებულთა 8%-ით - 0–6 წლის ასაკობრივ ჯგუფში დაიღუპა 7 ბავშვი, დაშავდა 233
ლევან დავითაშვილი - საქართველო აქტიურ როლს ასრულებს ევროპის გაზით მომარაგების საკითხში - იყო კითხვები, ჩვენი აქტიური მონაწილეობა, მომარაგების კუთხით, რამდენად შეიძლება ქმნიდეს რისკებს, ან არ ქმნიდეს
ლევან დავითაშვილი სუს-ში გამოკითხვის შემდეგ - განვიხილეთ საქართველოს გაზის მომარაგების საკითხი - ვფიქრობ, დეტალური და ამომწურავი ინფორმაცია მივეცი, ძალიან ლოგიკური კითხვები იყო
ევროკავშირის პრესსპიკერი - ჩვენი მიზანია რუსეთის წინააღმდეგ სანქციების მე-20 პაკეტის 24 თებერვლისთვის მიღება
ალექსანდრე ლუკაშენკო - თუ დასანქცირებული ქვეყნები გავერთიანდებით და შეთანხმებას მივაღწევთ, ჩვენს წინააღმდეგ სანქციების დამწესებლები შეშინდებიან
მიხეილ ყაველაშვილი - წინა ხელისუფლებამ სპორტის უნივერსიტეტი გააუქმა, ამან გამოიწვია ის, რომ საქართველო არაგადამდები დაავადების სიკვდილიანობით, ევროპაში მოწინავე იყო, ასევე, ჭარბწონიანობა - ეს შედეგი მოიტანა მათმა პოლიტიკამ
ნიკო კვარაცხელიას დედა - არავის არაფერს ვაბრალებ, მაგრამ პროკურატურამ დადო ფაქტები და არ მაქვს უფლება ვთქვა, რომ ბუსა ჟვანია არ არის დამნაშავე, ნინო ქადაგიძე კი დედაა და ძალიან სტკივა - წარმოგიდგენიათ, რამხელა ბოროტებაზეა საუბარი?
ნინო ქადაგიძე-ჟვანია - ბრალდება სრულიად მიუღებელია, გამოვრიცხავ, რომ ბუსამ რამე იცოდა - არ უარვყოფთ, რომ კაკულიას მეგობარი იყო, მაგრამ ადამიანს ასეთი რამ დააბრალო, მეორე ტრაგედიაა
პროკურატურა, ნიკო კვარაცხელიას მკვლელობის საქმეზე, ბუსა ჟვანიაზე ძებნას გამოაცხადებს
პროკურატურა ნიკო კვარაცხელიას შეკვეთით, ჯგუფურად განზრახ მკვლელობის ორგანიზების ფაქტზე გურამ კაკულიას, დავით კაკულიას და ბესარიონ ჟვანიას ბრალდებას წარუდგენს