რუსთავის თეატრში წიგნის ,,ქვემოქართლელი გულდებულები“ პრეზენტაცია გაიმართა
რუსთავის თეატრში წიგნის პრეზენტაცია გაიმართა, სახელწოდებით - ,,ქვემოქართლელი გულდებულები“, რომელიც რეგიონში მცხოვრები, სხვადასხვა ეროვნების, 90 ავტორის შემოქმედებას აერთიანებს, - ამის შესახებ „ინტერპრესნიუსს“ მარნეულის მუნიციპალიტეტიდან აცნობეს.
მათივე ინფორმაციით, ღონისძიებას, ქვემო ქართლში სახელმწიფო რწმუნებულის-გუბერნატორის მოადგილე, კახა კობერიძე, საქართველოს პარლამენტში რუსთავის მაჟორიტარი დეპუტატი, პაატა მხეიძე, მარნეულის მერის მოვალეობის შემსრულებელი, ზაურ ტაბატაძე, ქალაქ რუსთავის მერი, ირაკლი ტაბაღუა, რეგიონის მუნიციპალიტეტების ხელმძღვანელი პირები, მწერალთა კავშირის წევრები, სფეროს წარმომადგენლები და სხვა მიწვეული სტუმრები დაესწრნენ.
აღსანიშნავია, რომ წიგნი გამოცემულია ქვემო ქართლის მხარეში სახელმწიფო რწმუნებულის-გუბერნატორის ადმინისტრაციის ინიციატივითა და რეგიონში შემავალი მუნიციპალიტეტის მხარდაჭერით.