თამარ კორძაია - მოქალაქეებს დავურიგეთ ჩვენი ბროშურები, სადაც ძალიან მკაფიოდ გვიწერია, რომ „ერთიანობა-ნაციონალური მოძრაობის" არჩევით, ჩვენ გარანტირებულად გვექნება 14 მილიარდიანი დახმარება და უვიზო მიმოსვლა აშშ-სთან
მოქალაქეებს დავურიგეთ ჩვენი ბროშურები-საქართველოსა და ევროკავშირის პასპორტები ერთდროულად, სადაც ჩვენ ძალიან მკაფიოდ და ნათლად გვიწერია, რომ "ერთიანობა-ნაციონალური მოძრაობის" არჩევით, ჩვენ გარანტირებულად გვექნება 14 მილიარდიანი დახმარება და უვიზო მიმოსვლა აშშ-სთან",- ამის შესახებ "ერთიანობა-ნაციონალური მოძრაობის" ერთ-ერთმა ლიდერმა თამარ კორძაიამ განაცხადა.
მისივე თქმით, ყველაფერს გააკეთებენ იმისათვის, რათა საქართველო ევროკავშირის წევრი სახელმწიფო გახდეს.
„ვაგრძელებთ ჩვენს მოქალაქეებთან უშუალო კავშირს. დღეს ჩვენ თბილისში, მოქალაქეებს დავურიგეთ ჩვენი ბროშურები-საქართველოსა და ევროკავშირის პასპორტები ერთდროულად, სადაც ჩვენ ძალიან მკაფიოდ და ნათლად გვიწერია, რომ ოპოზიციის და კონკრეტულად, "ერთიანობა-ნაციონალური მოძრაობის" არჩევით, ჩვენ გარანტირებულად გვექნება 14 მილიარდიანი დახმარება, უვიზო მიმოსვლა ამერიკის შეერთებულ შტატებთან. ყველაფერს გავაკეთებთ იმისათვის, რათა ევროკავშირის წევრი სახელმწიფო გავხდეთ და რეალურად გვქონდეს ევროკავშირის პასპორტი", - განაცხადა თამარ კორძაიამ, რომლის კომენტარსაც პარტიის პრესსამსახური ავრცელებს.