აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის უმაღლეს საბჭოში „ქართული ოცნების“ საარჩევნო სია გამოქვეყნდა - სიის პირველი ნომერი თორნიკე რიჟვაძეა
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის უმაღლეს საბჭოში ,,ქართული ოცნების” საარჩევნო სია გამოქვეყნდა. სიის პირველი ნომერი თორნიკე რიჟვაძეა.
„როგორც მოგეხსენებათ, 26 ოქტომბერს საქართველოს პარლამენტის არჩევნებთან ერთად აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკისთვის ერთ-ერთი მნიშვნელოვანი არჩევნები ტარდება უმაღლეს საბჭოში. შესაბამისად, დარწმუნებული ვარ, რომ ამ არჩევნებში ჩვენი მოსახლეობა ბრძნულ არჩევანს გააკეთებს და გადაწყვეტილება მიღებული იქნება მშვიდობის, სტაბილურობის და ქვეყნის ევროპული მომავლის სასარგებლოდ. მინდა წარმოგიდგინოთ „ქართული ოცნების“ საარჩევნო სიის შემადგენლობა უმაღლეს საბჭოში. მადლობა მინდა გადაუხადო „ქართული ოცნების“ ლიდერებს, ჩვენი პარტიის დამფუძნებელს ბიძინა ივანიშვილს, ქვეყნის პრემიერ-მინისტრს ირაკლი კობახიძეს ჩემი პირველ ნომრად დასახელებისთვის. დარწმუნებული ვარ, ჩვენს გუნდთან, მთავრობის სრულ შემადგენლობასთან ერთად ძალიან დამაჯერებელ გამარჯვებას მივაღწევთ“,-განაცხადა რიჟვაძემ.
სიიის შემადგენლობაში არიან: