სალომე ზურაბიშვილი  - ვრჩები ერთგული, ვემსახურო ხალხს, როგორც მათი პრეზიდენტი, ახალი ოფისიდან, რომელიც ორბელიანის სასახლის მტკიცე სულისკვეთებას ატარებს - ბრძოლა დემოკრატიისთვის გრძელდება, სანამ საქართველო ახალ არჩევნებს არ მიაღწევს
ჩვენი ბრძოლა დემოკრატიისთვის გრძელდება და გაგრძელდება ურყევად, სანამ საქართველო ახალ არჩევნებს არ მიაღწევს, - ამის შესახებ საქართველოს მეხუთე პრეზიდენტი, სალომე ზურაბიშვილი სოციალურ პლატფორმა X-ზე წერს.
„ვრჩები ერთგული, ვემსახურო ქართველ ხალხს, როგორც მათი პრეზიდენტი, ახალი ოფისიდან, რომელიც ორბელიანის პრეზიდენტის სასახლის მტკიცე სულისკვეთებას ატარებს. ჩვენი ბრძოლა დემოკრატიისთვის გრძელდება - და იქნება მტკიცე, სანამ საქართველო ახალ არჩევნებს არ მიაღწევს“, - წერს პრეზიდენტი.
„ვრჩები ერთგული, ვემსახურო ქართველ ხალხს, როგორც მათი პრეზიდენტი, ახალი ოფისიდან, რომელიც ორბელიანის პრეზიდენტის სასახლის მტკიცე სულისკვეთებას ატარებს. ჩვენი ბრძოლა დემოკრატიისთვის გრძელდება და იქნება მტკიცე, სანამ საქართველო ახალ არჩევნებს არ მიაღწევს“, - წერს მე-5 პრეზიდენტი.