შსს - კასპში ბრალდებულმა პირმა დაკავების მიზნით მისულ სამართალდამცველებს ცეცხლი გაუხსნა
ილია მეორე - დაივიწყეთ ურთიერთწყენა, შეურიგდით მოშუღართ, ნუ უპასუხებთ ავისმთქმელთ, გააძლიერეთ ლოცვა
ლაშა ბაქრაძე - „ქართულ ოცნებას“ უნდა თავისუფლების ადგილი განადგურდეს, მათი მიზანია, შეიქმნას პროფესორ-მასწავლებლებში ერთგულება პარტიის გენერალური ხაზისადმი
მთავრობამ უცხოელებზე შრომითი საქმიანობის უფლების გაცემის წესის დამტკიცების შესახებ დადგენილება გამოსცა - ნულოვანი კვოტა განისაზღვრა  საკურიერო მომსახურეობასა და მგზავრების გადაყვანასთან დაკავშირებულ საქმიანობებზე
ჯონ ჰილი - მინდა, ვიყო თავდაცვის მინისტრი, რომელიც ბრიტანულ ჯარებს უკრაინაში განათავსებს, ეს იქნება ნიშანი, რომ ომი საბოლოოდ დასრულებულია - უსაფრთხო ევროპას ძლიერი, სუვერენული უკრაინა სჭირდება
გურჯაანის მუნიციპალიტეტში მომხდარი ავტოსაგზაო შემთხვევის შესახებ, რასაც სამი არასრულწლოვანი ემსხვერპლა, დეტალები ხდება ცნობილი
დონალდ ტრამპი - ვაპირებთ გრენლანდიაში დიდი ჰოსპიტალური გემის გაგზავნას, რათა ვიზრუნოთ მრავალ ადამიანზე, რომლებიც ავად არიან და რომლებსაც იქ არ უვლიან - ის გზაშია
მეუფე იაკობი - ხელისუფლება უნდა მიხვდეს, რომ ეკლესიასთან ერთად გადადგას ნაბიჯი, რომ ერი შერიგდეს - თუ ეს არ გაკეთდა, ყველა თავისას მიიღებს